VIDEO. O mamă cu un copil în brațe, bătută fără milă în Autogara Cento din Zalău. ATENȚIE - imagini care vă pot afecta emoțional

Imaginile surprinse de un martor ocular în Autogara Cento din Zalău prezintă scene desprinse parcă din filme. Videoclipul în care un bărbat o lovește cu o brutalitate ieșită din comun pe o femeie cu un copil sugar în brațe a ajuns în câteva minute viral pe rețelele de socializare.

Din câte se pare, totul s-a petrecut zilele acestea în Autogara Cento din Zalău. Un bărbat în cămașă albastră a lovit de mai multe ori cu o coadă de mătură o femeie cu un copil în brațe. Brutalitatea bărbatului nu poate fi descrisă în cuvinte, cu atât mai mult cu cât la scenele de groază a asistat încă un copil, de maxim 10 ani, după cum se vede și în filmare. 

Întreaga scenă a avut loc și sub privirile uimite ale călătorilor care așteptau să se urce în autobuzele din autogară. 

Martorii oculari susțin că victima este una dintre cerșetoarele din zonă, care agasează zilnic călătorii, ba chiar îi hărțuiește.

 Vom reveni cu amănunte!

  • Distribuie pe

Comentarii

Exista 24 comentarii pentru acest articol

  1. 2019-06-07 13:59:09

    nu o sa scapam de cersetori daca le curatim oua

    Anonim 2019-04-30 00:35:51

    Si eu am avut un " incident" cu o " Doamna" cu un sugar in brate. In parcarea de la Kaufland din Zalau intentionat a pasit in fata masini mele. Dupa mai multe " incidente " i-am atras atentia " doamnei" ca am camera in masina si am sa chem politia pentru ca vroia intentionat sa o lovesc. La care a inceput sa ma blasteme si sa ceara bani de la mine. Sincer greu mi-am stapanit nervii. Da ce e de facut in asemenea situatii? Noi suntem de vina ? Ea daca are copil mic are dreptul sa agreseze oamenii?? De ce este permis asa ceva si unii care nu mai rezista psihic este cel " patit" si este numit " Agresor" ? Oare domnul cu camasa albastra sa apucat din senin sau chiar a avut " motiv" ? Hai sa fim cinstiti si realisti.

    Jhkj 2019-04-29 11:29:07

    De ce nu a filmat calator si inceputul scandalului? Soferul nu a vrut s-o primeasca in autocar sa nu suporte restul calatorilor mirosul insuportabil al “doamnei” atunci “doamna” a inceput scandalul si l-a lovit pe sofer cu plasa in cap

    Ghile 2019-04-28 12:30:08

    Cerșetoria este interzisa laromînierbate dar la țigani nu căci au auj tort social și de ce sa lucreze dacă pot parazita

    Nimeni 2019-04-28 06:26:58

    HRISTOS A INVIAT! Si a inviat mai intai pentru sarmanii ca aceasta nefericita. Da sunt agasanti needucati nespalati dar nu avem si noi partea noastra de vina??? Stie cineva cu este sa iti fie foame tot timpul? Face aceasta societate evoluata ceva pentru ei? Ne-am salbaticit de tot nu mai reactionam la suferinta de langa noi...Iar individul acesta CRUD ar merita acelasi tratament. Sa iti fie RUSINE animalule!

    2019-04-27 22:03:49

    Nu este nici un copil acolo e doar obiectul de lucru al cersitoarei si e din plastic.

    2019-04-27 22:02:52

    Nu este nici un copil acolo e doar obiectul de lucru al cersitoarei si e din plastic.

    Adelina 2019-04-27 09:40:18

    Nu a batut-o ! Se vede pe filmare ca a dat in asfalt cu bota ! Atatatea inflorituri nimeni nu se gandeste ce a facut ea !

    Ion 2019-04-26 17:00:31

    Va face reclamatii la politie Valer Cosma - comunistul angajat la Muzeu dupa ce l-a dus in tabara de la Telciu pe Vlad Bejinariu - tuturor celor care aprobati gestul soferului

    Calin 2019-04-26 15:36:12

    Nu o lovește. Da în asfalt chiar așa ne place sa facem spectacol din orice!?

    Cornel 2019-04-26 15:31:59

    Persoana este șofer cento. Vedeți cămașă albastra obligatorie. Însă țigancă respectiva chiar merita o coada de matura peste picioare

    Cri 2019-04-26 13:24:32

    Coada s-a rupt ca a dat în beton cu ea

    Alfaman 2019-04-26 13:00:43

    Pe mine nu ma afecteaza emotional scena asta. Ma bucura.

    2019-04-26 12:25:32

    În România țigănia e la putere. Romani treziți-vă e țara noastră nu al lor

    Chis 2019-04-26 11:52:31

    Prost e si ala ce a scris articolul doamne :((

    Emy 2019-04-26 11:34:36

    Unii sunt mai jeguri decat orice tigan.Sa stai sa privesti asa ceva fara sa intervii....Nu au fost cu nimic mai presus decat femeia aia

    2019-04-26 09:55:57

    Rusinossss!!!! Indiferent de etnie suntem oameni. Este într-adevăr zalaul plin de cerșetori dar pana la a agresa și ai aplica o carectie de genul asta este cale lunga!!! Dacă nu vrei sa le dai bani nu le da dar nici nu bate o MAMA CU UN COPIL IN BRATE cu atâta bestialitate oare acel bărbat în cămașă albastra care categoric este un șofer de la cento de ce nu a poftito afara din incinta autogări sa să meargă de acolo nu sa o bata. De ce politia nu îs face treaba de nu se autosesizează??? De ce???? Unde este protecția copilului??? Iar acelui nemernic sa ii fie rușine și îmi doresc enorm sa nu rămână nepedepsit! Sa ii fie rușine!!!!! Acel " om" transporta zilnic oameni oare cum se comporta cu ei??? Ce părere au patroni de la cento de comportamentul tocmai nepotrivit al angajatului lor??? Merita o crestere de salariu nu???

    Alex 2019-04-26 08:43:52

    Mai nou tigani fac legea in Zalau sau umplut orasul de ei terorizeaza cetatenii iar politia nu are ce sa le faca.Trebuie sa luam noi singuri masuri sa ne facem dreptate. Au ocupat padurile de pe str Sarmas si Ortelec cu colibe iar autoritatile nu fac nimic pentru ai trimite din zona. Zi de zi fura din aceste zone de la locatari si nu se ia masuri.

    Alex 2019-04-26 08:42:10

    Mai nou tigani fac legea in Zalau sau umplut orasul de ei terorizeaza cetatenii iar politia nu are ce sa le faca.Trebuie sa luam noi singuri masuri sa ne facem dreptate. Au ocupat padurile de pe str Sarmas si Ortelec cu colibe iar autoritatile nu fac nimic pentru ai trimite din zona. Zi de zi fura din aceste zone de la locatari si nu se ia masuri.

    ion 2019-04-26 08:36:54

    rau ca o batut-o bai ca nu o omorat-o!

    Eusebiu 2019-04-26 07:30:56

    Cine face o acheta sa vada de ce a batut-o?

    2019-04-26 07:04:01

    Faptul ca acestei femei de etnie rroma i.a fost aplicata o corectie corporala nu ma sperie sau ingrijoreaza deloc. Sunt foarte rele obraznice impulsive nerusinate si in acelasi timp nespalate. Nu stim care a fost cauza dar cred ca nervii acestui domn au fost intinsi la maxim din moment ce a recurs la acest procedeu. Nu sustin violenta dar sunt specimene ale acestei etnii care își cer bataia" (am folosit vocabular tipic lor).

    Anonim 2019-04-26 03:31:50

    #corectare Tiganca tratata cu respect de catre un cetatean . Poate mai scapam de imputiciunile astea