Viorica Dăncilă vine mâine la Zalău

Premierul României, Viorica Dancila vine mâine intr-o vizita oficială la Zalau. Premierul va avea o întrevedere cu liderii județului, dar va efectua și o vizita la cele doua fabrici importante din Zalau - Michelin și Tenaris.

Nu este prima data când Dancila vine in Zalau. Aceasta a mai fost prezenta la ședințele Organizației de Femei a PSD Salaj, organizație condusă de Daniela Cota, cea care a ajuns consilierul premierului pe probleme de sport.

  • Distribuie pe

Comentarii

Exista 19 comentarii pentru acest articol

  1. Pop 2019-05-17 01:29:23

    Trebuie sa dam dovada de intelepciune inteligenta si bunatate. Sa vina ceilalti care ne-au taiat jumatate din salar?

    Pop Gheorghe 2019-05-16 22:03:35

    Sigur se va întâlni cu cei din fieful PSD la Consiliul Județean adică pe terenul lor cel mai solid.

    2019-05-16 20:39:01

    Trebuie huiduitaaa... Ca la Cluj

    Sa vina,noi ardelenii suntem ospitaieri,.o primim cu drag 2019-05-16 20:13:31

    Horia 2019-05-16 18:22:01

    Cine știe traseu si programul? Vreau să -i sărut mâna 😆😆😆😆

    Florin 2019-05-16 17:01:17

    Forza PSD. singurul partid condus de un NIMIC care ' ' a făcut " NIMIC !!! ĂȘTIA VIN SA VADĂ CE MAI E DE DISTRUS PRIN ARDEAL MUIE MUIE SI IAR MUIE!!!

    Jiji coviltir 2019-05-16 16:22:58

    Pai haideti sa o primim cum se cuvine . Stie cineva itinerariul si intervalul orar?

    2019-05-16 15:06:00

    Pentru cel de la 14:13 minute tulai prost esti doamne😁

    2019-05-16 14:55:17

    De ce o primim? Pt ca a facut ca in Romania jumatate din salariu sa mearga la Stat in schimb in Franta se trage doar 10 la suta

    2019-05-16 14:13:09

    Decât Cioloș mai bine de 100 de ori Dăncilă.

    Andrei 2019-05-16 12:41:57

    Cu astea nu ii ce sta de vorba ca de 30 de ani au facut doar abuzuri de functia pe care au avut-o nu sa faca bine la cetateanul de rand. Trebuie sa fim uniti ca un zid si sa nu o lasam sa intre in zalau

    Catalin Gorgan 2019-05-16 12:37:10

    Eu sunt de acord dar trebuie sa fim in numar cat mai mare sa venim cu masinile sa le parcam de-a latu drumului sa blocam circulatia pana se intorc inapoi sa nu le mutam sa mearga la Teleorman cu toata coloana oficiala si cu Dragnea in frunte

    2019-05-16 12:36:52

    Interviu cu presa unde de ce nu dati detalii vrem să i punem și noi oameni întrebați unde o putem intalni dati detalii oră și unde ?

    Ionut 2019-05-16 12:32:18

    Sa stim exact la ce ora vine si sa blocam drumul pe meses langa arteziana

    Iulia 2019-05-16 11:52:53

    VA ROG HAI SA FACEM CEVA SA NE UNIM!!! BLOCAJ PE MESES ÎN ZALĂU NU SE INTRA!!!

    ember stela 2019-05-16 11:23:16

    analfabetismul funcțional pe viu

    2019-05-16 10:51:45

    De ce o primiti la Michelin și Tenaris? Pentru ca a mărit dările către stat și omul ramane cu jumătate din salariu .Sa le fie rusine nu au ce cauta printre oameni .

    2019-05-16 10:40:50

    Pe ea oameni buni nu o lăsați să intre în Zalau !

    2019-05-16 10:39:23

    😂